plotkiŚledzik na Naszej Klasie ma milion wpisów tygodniowo

Kategoria: Internet
16 10 2009
 

nasza klasa śledzik nk

O śledziku można powiedzieć krótko: Ludzie kochają go nienawidzić.
Wiele z wpisów na Śledziku to protesty i nieudolne próby wyłączenia go przez użytkowników za pomocą często zabawnych wpisów i przyklejanych “kodów”.
Okazuje się jednak, że Nasza Klasa na pewno nie zamierza rezygnować z nowego narzędzia, nad którym długo pracowała i które błyskawicznie zyskuje na popularności.
Już w miesiąc od uruchomienia Śledzika serwis osiągnął poziom miliona wpisów tygodniowo. Średnia dzienna ilość komentarzy do wpisów wynosi około 40 tysięcy.
Najpopularniejszym obecnie profilem na Śledziku jest konto kabaretu Łowcy.B. Każdą wiadomość publikowaną przez kabaret śledzi aż pół miliona osób ! To jak dotychczas rekordowa liczba śledzących w polskim Internecie.
Łowcy zdołali zgromadzić przed monitorami tak dużą publiczność w ciągu zaledwie 4 tygodni. Warto przy tym wspomnieć, że zaledwie pół roku temu dwóch użytkowników najpopularniejszego na świecie serwisu mikroblogowego - Twitter.com - walczyło o miano pierwszego konta z milionem obserwujących.

To może damy szansę grubej rybie ?

uwierzyli że śledzik zniknie

 
Wrzuć na Facebook    
    Klucze: , , , , ,

Opinie: 22(od najnowszych)

  1. ta co kocha wszystkich chłopaków

    Śledzik jest spoko :)

Skomentuj

 

Komentarze z linkami i wulgaryzmami są automatycznie usuwane.